STUDEX SYSTEM 75 - BESKAUSMIO, BEGARSIO AUSKARŲ VĖRIMO SISTEMA

STUDEX SYSTEM 75 - BESKAUSMIO, BEGARSIO AUSKARŲ VĖRIMO SISTEMA

System 75“ sukurta taip, kad būtų lengva naudoti, naudojant vienkartines ausų auskarų vėrimo kasetes, kad atitiktų ausų auskarų vėrimo specialistų lūkesčius. 


 

Pistoletas:

 • Kanalas, kuriame įdėta kasetė, tvirtai jį laiko,

 • Pistoleto forma leidžia patogiai suimti,

 • Lengvai valoma chromuoto paviršiaus apdaila,

 • Mažas svoris,

 • Pistoletas niekada neliečia kliento ausies.

„System 75“ profesionalams siūlo daug daugiau privalumų nei bet kuris kitas turimas auskarų vėrimo įtaisas, įskaitant:

 1. Instrumento forma tvirtai priglunda prie jūsų rankos, užtikrinant tvirtą ir subalansuotą sukibimą auskarų vėrimo metu.

 2. Auskaras ir užsegimas tvirtinami plastikiniame įdėkle, kuris vėliau supakuojamas į vieną, skaidrią dėžutę ir sterilizuojamas. Auskaro kasetė įstatoma į ginklą ir išimama pradūrus, neliečiant kasetės ar ausų įsago. Tai palaiko sterilias sąlygas aplink pradurtą ausį, kad būtų užtikrintas kliento ir auskaro saugumas.

 3. Kiekvienas auskaras su užsegimu yra supakuotas į savo sterilią permatomą dėžutę (lizdinę plokštelę). Naudodami vieną auskarą pradurdami vieną ausį, nesunaikinsite kito auskaro sterilumo.

 4. Auskaro įdėklas yra skirtas automatiškai pritvirtinti segtuką prie auskaro, paliekant optimalų atstumą tarp odos ir auskaro bei užsegimo tiek priekinėje pusėje, tiek už ausies skilties. Ši erdvė yra ypač svarbi tinkamam ausies plovimui ir gijimui.

 5. Visiškai nauja ausų įsagų adatos konstrukcija užtikrina, kad užsegimas būtų teisingai pastatytas taip, kad auskarų vėrimo rangovui nereikėtų rankiniu būdu perklijuoti užsegimo. 

 

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Susisiekite su mumis

+370 37 797787
+370 685 63647
info@laumeda.lt
laumeda@gmail.com